Патронен празник

Рисунки на ученици от СУ „Васил Левски“ гр. Карлово от изложбата, посветена на 148-та годишнина от гибелта на Апостола


Литературен конкурс 2021 година

Класиране и творби

Възрастова група I-IV клас

Поезия

I място: Полина Христова – IIIa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място: Ивона Иванова – IIIб клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

III място: Виктория Димитрова – IIв клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

Проза

I място: Магдалена Янакиева – IIа клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място и III място: не се присъждат

Поощрение: Христина Иванова – IVв клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово

Възрастова група V-VII клас

Поезия

I място: Мария-Магдалена Обрейкова – Va клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място: Калоян Хаджистойчев – VII клас – ОУ „Елисавета Багряна“ – гр. Сливен – тук

III място: не се присъжда

Проза

I място:

Никола Киров – VII клас – Първо ОУ „Христо Ботев“ – гр. Търговище – тук

Деница Георгиева – VIв клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място: Пламена Скевова – VIIб клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

III място: Симона Василева – VII клас – Седмо СУ „Кузман Шапкарев“ – гр. Благоевград – тук

Поощрение:

Христиана Сеизова – Vа клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово

Теодора Миткова – VII клас – ОУ „Черноризец Храбър“ – гр. Варна

Възрастова група VIII-XII клас

Поезия

I място: Ева Караиванова – XIIa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място и III място: не се присъждат

Поощрение: Мария Кръстанова – Xa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово

Проза – разказ

I място:

Дара Христова – Xa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

Ива Чапръзова – Xб клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място и III място: не се присъждат

Проза – есе

I място:

Ева Караиванова – XIIa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

Виктория Трифонова – XIIб клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

Рая Матеева – VIIIa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

II място:

Надежда Бахлова – VIIIa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

III място: Катерина Димовска – Xв клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово – тук

Поощрение:

Виктория Василева – XIIa клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово

Мария Андонова – IXб клас – СУ „Васил Левски“ – гр. Карлово

Добромира Миткова – X клас – Професионална гимназия по компютърно моделиране и компютърни системи – гр. Варна

 

– Специална награда за най-голям брой участници: клубовете ,,Сладкодумци“, ,,Журналист“ и ,,Дебати“ към ЦПЛР-ОДК ,,Анастас Стоянов“ – гр. Шумен; награда „Учител вдъхновител“ за ръководителя им Силвия Маринова.

– Специална награда за висока литературна стойност: Наталия Таранинова, Георги Спахиев, Анелия Спахиева и Милка Воденичарова от СУ „Никола Вапцаров“ – гр. Хаджидимово; награда „Учител вдъхновител“ за ръководителя им Заприна Глушкова.


Награда на  комитет „Васил Левски“

Ежегодната награда на  комитет „Васил Левски“ на изявен ученик от СУ “Васил Левски” – Карлово, тази година се присъди на Виктория Трифонова, ученичка от 12.Б клас, за нейната всеотдайност и изключителни успехи в образователни и обществени дейности.